Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért tépi ki a nimfapapagájom...

Miért tépi ki a nimfapapagájom a párjának a fején a tollat?

Figyelt kérdés
Van 2 db nimfapapagájom, együtt vannak 1 éve 1 kalitkába.Már költöttek egy fészekaljat, lett is belőle 1 papagáj. Most megint letojtak 5 tojást, és a fiú feltört 2 tojást. Aztán nem a tojás jött, hanem a párja. Elkezdte tépni a nőstény papagájom fülénél a tollat, és nem tudo, hogy ez miért van. Most különtettem őket, hogy tanuljon az esetből, de ha megint tépni fogja ha összekerülnek akkor mit tegyek? Miért van ez a papagájnál?
2010. júl. 2. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez náluk az előjáték!
2010. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van 2db nimfapapagajom es velem is pontosan ugyanez tortent.De nem komoly,egy ido utan abbahagyja,de egy évben csak 2x szabad hagyni hogy koltsenek.es a tojast nemtudom hogy miert torte ossze de amugyis kettot ki kell venni hogy 3 maradjon mert 5 tojast nem tudtak volna kikolteni es csak 1 vagy 2 kelt volna ki.Am a tolltepest egy ido utan abbahagyja,nekem is abbahagyta.
2010. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!