Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az erkélyemre befészkelt egy...

Az erkélyemre befészkelt egy galamb pár. Parlagiak akik a tetőn elszaporodtak már. Hogyan tudom őket elzavarni, hogy soha többet e jöjjenek ide?

Figyelt kérdés
Külföldön voltam , mire hazaértem egy pár itt költötte ki a tojásait. 2 kis fióka volt akik pár nap múlva kirepültek. Őket nem akartam már kidobni. Most egy hétig nem voltam itthon és újra itt ücsörögtek az erkély rácson. Mindent összepiszkoltak /ürülék/ Le fertőtlenítettem de nem akarom hogy újra visszajöjjenek. Most egy gyerekeknek való szélforgót , ami színes fényes.. azt rögzítettem a korláthoz. De mit csináljak ha újból elutazom itthonról ? Szemtelenek.Valószínű kiengedem a kutyámat , hagy ugassa meg őket. Szeretem az állatokat , de ezek fertőzést terjesztenek.
2019. máj. 1. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Én mindent próbáltam, adtam nekik cloroxos rizst, és nem döglöttek meg tőle. A rizses történet után 1 hónappal vettem egy ragadozó madár szobrocskát, és azóta nem látom őket
2019. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megnézem hol kaphatok valami nagytestű gipszkeselyűt. Mert úgy tele mocskolták az erkélyem ..azt hittem elájulok és elhányom magam. Van egy kis fa lóca és az alá befészkeltek. Nem győztem fertőtleníteni. A kis muskátlijaimat letaposták. El tudom képzelni milyen hepaj ..unga bunga volt itt míg nem voltam itthon.A napokban is itt turbékoltak ..gondolom már másodszor akart letojni. Ha tojásokat rakott volna le akkor azokat biztosan kidobom. A pici fiókákat sajnálnám . De amúgy haragszom rájuk.
2019. máj. 2. 01:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem keselyű kell, mert sanszos, hogy nem ismerik fel. Legyen bagoly vagy varjú
2019. máj. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Galambháló?
2019. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már 1 napja , hogy egy galamb sem repül az erkélyemre!! Üres konzerves dobozok oldalán csináltam egy lyukat és 2 db-ot összekötöttem egy zsinórral amivel felkötöttem az erkély korlátjára . A napsütésben fénylik és ha kis szélmozgás van akkor zajt csinál. A lányomtól kaptam már vagy 2 éve karácsonyra egy bagoly figurát amit kitettem az erkélyre :) azóta egy galamb sem jön !! A tetőről kuksolnak , nézgetenek az erkélyemre de nem jönnek :)
2019. máj. 3. 01:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Időnként tesd arrébb a baglyot, ügyes vagy
2019. máj. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok! Köszönöm . Erre nem gondoltam ! 3 napja nem jönnek !!! félnek !
2019. máj. 3. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami hatásos, az a kivágott, fekete árnykép, amely KARVALYT ábrázol. Menekül minden madár, ha meglátja. Villámgyors, bokrok mögül csap le és csak rigó nagyságú.
2019. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem a neten és esküszöm rajzolok vagy 20-at ! felragasztom a falra !
2019. máj. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!