Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most akarok beszerezni 10 db...

Most akarok beszerezni 10 db egy éves körüli posta galambot azt meddig kell ben tartani hogy ne menjenek vissza ahonnan vettem?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire fogalmad sincs, először olvass utána a postagalamb-tartásának, vagy barátkozz galambtartó emberekkel, szakemberekkel.
2019. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de van fogalmam a galamb tenyésztésrol csak páva galambokat tartottam és át szeretnék váltani postára és ezért próbálok segítséget kérni
2019. máj. 8. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért írtam. A versenyeztett postagalambok spéci ellátást igényelnek. Bármilyen galambtartási ismeret nem elég hozzá.

Rengeteg ilyen fórum lehet, nem hinném, hogy gyakorin járnának. Én a madarakhoz értek valamennyit, állatorvosi szempontból, galambjaim is voltak, de a posta az egy külön műfaj.

2019. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig tartsd bent őket amíg le nem tojnak és költenek. Minden párnak legyen szalmával bélelt fészke ami lehet egy felül nyitott fa doboz is a gerendára felszögelve. Valamint legyen privát, tehát 1-2 méter távolságra egymástól ha nem egy zárt elválasztott dúcban vannak.
2019. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!