Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha apród pont hu-n postai...

Ha apród pont hu-n postai átutalással akarok venni valamit akkor azt hogyan kell?

Figyelt kérdés
az illető elküldi a cuccot,amikor megjött akkor küldöm el neki a pénzt? vagy hogy?

#átutalás posta
2012. szept. 27. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

vagy előre utalsz neki bizalomból, és mikor ő megkapta, akkor küldi neked a terméket (a termék árát és a postaköltséged utalod el).


vagy utánvéttel kéred, ilyenkor drágább a postaköltség is. itt pedig az eladónak kell bíznia benned, hogy át fogod venni. ha nem veszed át, akkor ő bukta a postaköltséget. Ilyenkor a postásnak fizetsz. a posta pedig eljuttatja a pénzt az eladónak.


utólag fizetni, tehát elküldi a terméket és te fizetsz amikor megkaptad, lehetséges, de senki nem fog belemenni.

2012. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Hát akkor nem tudom hogyan oldjam meg...messze van az illető nem tudok elutazni.Ez van de azért még egyszer köszi!
2012. szept. 27. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Most írtak le 2 lehetőséget is,hogy hogy nem tudod mi legyen ?


Mondod az eladónak,hogy postai utánvéttel adja fel a csomagodat,ennyi.Ha megjön a csomag akkor a postásnak kell kifizetned,ők küldik el az eladónak.


A másik,hogy előre átutalod a vételárat és a postaköltséget az eladónak,aki ha megkapta a pénzt feladja a csomagot és mikor megkapod akkor már nem kell fizetned semmit.

De ajánlva kérd a postázást mindenképp,hogy a RAG-szám alapján nyomon követhető legyen a csomag a postán.

2012. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mivan akkor ha én feladom a zsetont és ő nem küldi el nekem a cuccost,tehát átvág?
2012. szept. 29. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez is benne van a pakliban,ezért jobb a TeszVesz/Vatera,ott jobban nyomon követhető az eladó.

Kérd meg az eladót,hogy küldje utánvéttel és akkor csak akkor fizetned amikor a postás hozza a csomagodat,de ez többe fog neked kerülni és ha nem veszed át az eladó jogosan követelheti utána,hogy térítsd meg neki a postaköltséget és a visszaküldés díját.

2012. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi!megoldjuk!
2012. okt. 1. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!