Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vidéki vagyok, és "sokszor"...

Vidéki vagyok, és "sokszor" hallottam már, hogy a kakasok (nem csak egy helyről hallom) néha-néha bőven 3 óra előtt is kukorékolnak egyet. Ez mitől van? Elromlottak?

Figyelt kérdés

És mielőtt írná valaki, hogy ez egy jelzés -mint reggel, amikor ha egy megszólal, követi aki hallja- szerintem nem. Meg ilyenkor más kakas nem szól vissza sehonnan.


Szóval ez miért lehet? Nem tudnak aludni, aztán kínjukban kukorékolnak egyet? Esetleg a tyúkok rosszalkodnak és nem bírják idegileg a kakasok?


2019. máj. 28. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, De ez egész napos. Akár délben akár este mindig nyomják. Csak ezért utálok hazajárni.
2019. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lb mondjuk 22-03 körül szokott elődördülni.


De olvasva pár kiírást itt a kakasokról, írta valaki hogyha éjjel kukkorékol(nának) az vacsorameghívás az éjjeli ragadozók számára

És tényleg xD


Most miért csinálják?

2019. máj. 28. 20:07
 3/5 A kérdező kommentje:
kb*
2019. máj. 28. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer setaltam egy kis vadaspark kozeleben. Zseblampaval messzirol veletlen a kakasok /tyukok fele ment a zseblsmpa fenye es kukorekoltak egyet. Valszeg jonnek mennek az autok es ravilagitanak veletlen. A fenyre kukorekolnak.
2019. máj. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az kizárt.


Falun általában hátul vannak az ilyen épületek, főleg a környékünkön.

Telek mögött szántóföldek vannak, még mi se járunk nagyon villannyal vagy zseblápával. A falu más részein szintén.


Ez teljesen kizárt,

2019. máj. 29. 02:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!