Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem tud repülni?

Miért nem tud repülni?

Figyelt kérdés
Szóval van két nimfa papagájom eléggé küszködöm velük nagyon félnek tőlem, folyton verekednek és az egyiknek most is véres a dzárnya nem.komoly csak horzsolás és az egyikük egyik napról a másikra nem tudott répülni régebb beleszállt az olaj festékembe és utánna amennyire tudtam letöröltem ez nem.olyan rég történt, segítsetek kérlek...:/

2019. jún. 3. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora a kalitkájuk? Milyen neműek? Milyen gyakran engeded ki őket?
2019. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy hím és egy nőstény a kalitkájuk 30x25x45cm és egy ideje most nem voltak kint de ma kint voltak egész nap a téli kertben
2019. jún. 3. 21:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Külső sérülés nem láthato.
2019. jún. 3. 21:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy az a gond. Ez rettentően kicsi kalitka, még 1 nimfának is, ne csodálkozz, ha verekednek! Sürgősen cseréld le! Neten nézelődj, pl Zoopluson, ne kereskedésből vegyél.

Mindennapos, több órás reptetésre van szükségük. Ha nem tudod teljesíteni az igényüket, akkor jobb lenne más gazdit keresni, az ő érdekükben.

2019. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és a szárnya...a kalitka miatt valószínűleg eltört...
2019. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy eltörött volna mivel kisebb távokat meg tud tenni...és félre értés ne essen lehet hogy ebben az 1 dologban hibáztam a kalitka mérete miatt de mindig is nagy szeretettel, és odafigyeléssel rendeztem az állataim és mindent megtettem az egészségükért....de azért köshi a segítséget
2019. jún. 3. 21:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg jobb lesz ha elviszem egy állatorvoshoz...
2019. jún. 3. 21:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd, én nem akarok vitázni, de ha egyszer félnek tőled, brutálisan kicsi kalitkában élnek és mégcsak ki sincsenek engedve kb soha, akkor az nem szeretet és nem odafigyelés. Jééé...legalább az állatorvos eszedbe jutott...egzóshoz vidd.
2019. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De én nem értem miért támadnak engem itt az emberek figyelj lehet tévedtem a kalitka méretében most nem.memteni akaromagam.ránézésre mondtam egy számot de most komolyan kicsi korom ota voltak allataim állatok között nőttem fel és ők is a szivemhez nőttek és ne gondold mindennel próbálkoztam már mindent megvettem amit csak lehetett és nem csak a papagájoknak és utálom ha félreismernek engem, és különben ki voltak engedve volt hogy napokat és nem csak egy sima szóbában hanem egy kertben ahol fák növények vannak ahol otthon érzik magukat...és én csak azért írtam.ki hogy segítsetek és ne engem okoljatok lehet én vagyok a hibás de kijavítom...
2019. jún. 3. 21:56
 10/12 A kérdező kommentje:
A kalitka pontos mérete 35x45x65cm
2019. jún. 3. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!