Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Törpe tyúkot vagy fürjet...

Törpe tyúkot vagy fürjet lehet lakásban tartani?

Figyelt kérdés

Nagy az erkélyem és nem sokra gondoltam. Ládákba vetnék nekik vegyes fűmagot, kapnának sokféle magvat és vennék kisállatoknak kapható szárított tücsköt, lisztkukacot stb. Egy ilyen óljuk is lenne:

[link]


2019. jún. 6. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szaguk nem zavar téged... De télen nem lehetnek az erkélyen. Építened kell nekik valami viszonylag meleg kuckót.(amit linkeltél, az nem megfelelő szerintem. Másrészt nagyon sokat ürítenek, és a fürj repülni is tud, szóval semmi sem lenne megkímélve nálatok
2019. jún. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem kínai törpefürjeim voltak. Az van, hogy szaporodnak. Amúgy elég jól el voltak, de sztem télen hideg lenne nekik a teraszon. Valamint a fürj függőlegesen hatalmasat tud ugrani és repülni is, tehát ha nincs beépítve akkor elmennek.

nekem tetszik az ötlet, a fürjek hihetetlenül aranyos állatok. De lehet kicsit kicsi lenne nekik a hely, nem tudom.

2019. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!