Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Üdv Mindenkinek! Megtudnátok...

Üdv Mindenkinek! Megtudnátok nekem mondani, hogy milyen fajta kismadár az, aminek olyan a hangja, mint egy kenetlen kocsikerék? Egy csikorgásra hasonlitó hang után jön egy károgásra hasonlitó hang. Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Varjú, szarka, szajkó?
2019. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajna a felsoroltak közül egyik sem.
2019. jún. 30. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A zöldike "zsírozása" elèg furcsa. De az nem károg. A hang neve a zsírozás.
2019. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket, de sajnos amiről én beszélek, az olyan idegesitő, hogy egy idő után viszket az újjam egy csúzliért.
2019. júl. 1. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a késői válaszért, de esetleg házi rozsdafarkú?


Vagy ha az nem, akkor akár még seregély is lehet, mert azok nagyon jó hangutánzók, és szeretik is csinálni. Kapunyikorgást is pl. teljesen élethűen tudnak utánozni. Vagy bármilyen hangot, amit hallani a környéken.

2019. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést hogy ilyen későn válaszolok, most találtam rá a kérdésre és a válaszadók még nem írták le annak a fajnak a nevét, melyet én a leírásodból kiveszek. A fülemüle hívóhangja (nem az éneke) nagyon olyan, mint amit leírtál. Egy nyikorgó kerék hang, és utána egy halk "trrr". Nyík.. trrr

[link]

2021. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!