Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A madáritató alján megjelenő...

A madáritató alján megjelenő vörös vagy zöld színű moha (? ) okozhat-e valamilyen egészségügyi problémát a vadon élő madarak számára?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem okoz bajt nekik, és az zöld vagy vörösmoszat. Ha tócsából isznak, annak is lehet az alján.


A mi udvarunkon lévő madáritatóba is gyakran van, néha kisúrolom körömkefével, mert ocsmány egy idő után, de egy döglött madár se volt az itató mellet, se pedig a környéken se.

2019. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hortobágyon mindent kisúroltunk naponta ecetes vízzel(itatókat, madárkórház). Én nem próbálnám ki, mit okozhat.
2019. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az útszéli pocsolyáknál így is tisztább, onnan is isznak madarak. Nem mondom, hogy én nem szoktam kisikálni, de napi szinten takarítani, az szerintem túlzott higiénia.
2019. júl. 4. 17:34
 4/5 A kérdező kommentje:
A véleményem természetesen szubjektív, nem vagyok szakmabeli.
2019. júl. 4. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, akkor miért kérdezted meg? az első válaszoló azt mondta, amit hallani akartál, én meg nem.

Csak a madaraknak akarok rizikómentesen jót, de azt csinálsz, amit akarsz, abba innen nem lehet beleszólni. A hortobágyi Madárkórház meg sztem azért nem a leggagyibb hely.

2019. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!