Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet elriasztani a...

Hogyan lehet elriasztani a fekete rigókat? Tönkre teszik a kertet

Figyelt kérdés
Faháncs van a kertben és állandóan feltúrják. A szép virágokat kiszedik és nem tudjuk elriasztani őket.

2019. júl. 17. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

11es idióta ezt magadtól írtad vagy segített valaki? 😂Saját magad minősíted, te agyoniskolázott idióta.

Dobjál be egy xanaxot és igyál egyet rá ahogy szoktad.

Amúgy anyukád nem tanította hogy az a paraszt aki úgy viselkedik mint te? Aki ekevassal kel az a földműves. Érted kiskancsó?

2019. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet a művarjú! - ám feltétlen olyat vegyél, amelyik felzabálja azt a sok bogarat, pondrót, amiért ott vannak a rigók!

Ha nem lenne sok rovar/bogár kertedben, nem lenne annyi rigő sem. (Ugyanis a rigó eszes madár, ott marad meg, ahol terített asztala van.)

.

Gondolj a kínaiakra, akik majd' csak kiirtották a verebeket, mert rájártak az ültetvényeken a rizsre.

Aztán importáltak verebeket, mert hiányuk miatt a bogarak!rovarok több rizst zabáltak meg, mint a madarak!

á

Ne járj úgy, mint az egyszeri ember, aki védte kacsáit a vízbe fulladástól, ám nem a kacsákat tanította meg úszni, hanem a tavat csapolta le.

2019. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Drága emberek! Nem bántani akarjuk a rigókat, hanem ELRIASZTANI. Eszem ágában sincs egy rigót sem “kiírtani”, ahogy néhány válaszadó írta. Én szeretem a madarakat és tanyáznak is a kertünkben (van egy fészkünk is), de a fekete rigók egyedül turkálnak.

Az a pár válaszadó, aki ez megértette, annak nagyon köszönöm, hogy értelmes emberek és tudnak olvasni

2019. júl. 23. 20:31
 14/15 A kérdező kommentje:
És azért nem vagyok annyira idióta, hogy tudjam mit eszik egy rigó. Nincsenek palántáink vagy haszonnövényeink, csak “dísznövények”. A kert más részében nem turkálnak, csak a faháncsos részben. Valószínűleg ott sok a kártékony rovar (bár még egy növény sem pusztult el miattuk), de nem értem miért kell ilyen stílusban közölni a “tanácsokat”
2019. júl. 23. 20:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudod mit,rájöttem,igazad van.Nem tudom lenne ha horgászként megkérdezném.Hogyan lehetne elriasztani a pontyokat Magyarország vizeiből.Tönkre teszik azokat.Azokban az országokban ahova betelepítették az addigi átlátszó tavak eutrofizálódtak az ürülékük miatt.Nem őshonos igazából.Kanadában büntetés jár ha valaki visszahelyez egy kifogott példányt.Amúgy ugyanez a gond a Kerepesi temetőben is az ott élő őzek lelegelik a sírokról a virágot.Az őz kedvelt állat,sokan szeretik a pontyot.A rigót a világon mindenfele kedvelik.
2019. júl. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!