Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Máshol is ennyire megszaporodt...

Máshol is ennyire megszaporodtak a legyek, vagy mi lehet a jelenség oka?

Figyelt kérdés
Szabolcs megyében élek, eddig többnyire a szúnyogokkal volt gondunk inkább, viszont az utóbbi 2-3 hétben olyan szinten elszaporodtak a házi legyek hogy nem igaz. vidéki kisvárosi környezet, és hiába a retro szalagos légyfüggöny, a konyhában folyamat csapdosni kell a beszökő legyeket. de így egész nap, ha nyitva van az ajtó. nyár eddigi részében nem volt ilyen durva ez. nekem is nyílik ajtóm az udvarra, egyszerűen nem tudom kinyitni pedig már egy légypapírt is kitettem mint régen csináltak, hát egy 5 perces szellőztetés után 4 már bele volt ragadva, plusz kettőt nagynehezen kellett a szobámban hajkurászni, mi ez?? más tapasztal hasonlót esetleg valamerre?
2019. aug. 1. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pest megye. Kecskemét környéke. Annyi a légy nálunk, hogy már nem tudom mit találjak ki ellenük. Sajnos rengeteg madár (több százezernyi) hiányzik hazánkból, így míg a szúnyogra találnak megoldást (légi írtás), addig a legyekkel nem tudnak/akarnak mit kezdeni.
2019. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom szülei Szabolcsiak, náluk is ugyanez a helyzet, befújunk légyirtóval, meghal mind, két órával később már tucatjával röpködnek bent. Pedig nem tartanak állatot semmilyet.
2019. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Hulla van valahol
2019. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lehet az oka, de itt is rengeteg van, Bács-Kiskun megye déli részén. Szörnyű. :/
2019. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
En mar megbaratkoztam veluk, mast nem tudtam tenni 😂 par honapja meg eleg "agresszivak" voltak, allandoan a fejemnek repultek mikozben aludtam, mostmar bekesen repkednek a szobaban. Van kint legyfogo tobb helyen is, de 10bol 1 amelyik bele megy....
2019. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Superaki08 válasza:
Az őserdőben mosqitók japánban lószúnyogok, és lehet tőlük élni. Az óserdőben, dzsungelben nem bírnád.
2019. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihar, szintén sok.
2019. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
őserdőkben meg ezeken a vidékeken legalább alkalmazzák azt a kis hálót az ágy köré amitől éjszaka nyugtuk van :)
2019. aug. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!