Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés
HulbanTamas15 nevű felhasználó kérdése:

Mit akarhat a cicám?

ez régebben történt mikor még élt a macskám,fura jelenség volt nem tudtam hogyan reagáljak vagy hogy mit tegyek...a macskám nyávogni kezdett,rájöttem hogy azt akarja hogy kövessem,szóval követtem,és a vécéhez vezetett engem és csak nyávogott a vécére úgy hogy közbe rám nézett,ez vajon miért volt? és pont ma az új cicám is kábé ezt csinálta csak akkor nem csak a vécébe kellet mennem hanem körbe kellet járjam a lakást vele mert ha meg álltam akkor el kezdett nyávogni,és ha követtem akkor abbahagyta,miért csinálják ezt a macskák? vagy csak az enyéim ilyenek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, furcsa, jelenség, cica

febr. 12. 22:58  Privát üzenet  

A válaszok
Talán szomjas volt. A vécében érzékelte az elérhető vizet, de valamiért nem akart belőle inni. Az enyém iszik is belőle, sajnos.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 12. 23:36 Privát üzenet
Vagy csak hallott ott valami érdekes motoszkálást, vízcsobogást.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 12. 23:48 Privát üzenet
Eger van a házban :D

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 14. 04:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez normális? Van 5 gyönyörű szép "kis" cicám, azaz 6 es fel hónaposak, de meg mindig szopnak, szerintetek?
A padlóra gurult egy fronrinom. A cicám rá vetette magát és bekapta, aztán habosan köpködte ki egyböl. Lehet baja?
Két éves a cicám, és a farka tövében a háta felöli részen kikopott a szőr, sűrűn vakarja, mi lehet az oka?
Hogy tudom megállapítani, hogy a befogadott cicám hány éves lehet?
A nőstény cicám eltűnt 3 napja. Lehetséges, hogy azért mert tüzel?
A cicám nagyon fura lett Ennek mi az oka?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!