Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan takarítotok a pókok ellen?

Hogyan takarítotok a pókok ellen?

Figyelt kérdés
Fóbiás vagyok de akárhogy takarítok mindig vannak. Ti mit szoktatok csinálni ellenük?

2019. aug. 13. 16:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én első kézből mondhatom, hogy IGEN hatásos :D ráadásul a pókhálót is felperzseli, takarítani se kell utána.

Nekem az a fajta hamvasztó vált be a legjobban, amit ott, a képen látsz. A Rottenberger típusúval kevésbé voltam megelégedve, ráadásul az drágább is.

2019. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem túl rövid a csöve?

Mondjuk sarkokból hogyan szeded ki?

Nem félsz hogy rád esik?

2019. aug. 13. 19:04
 13/14 anonim ***** válasza:

A csöve elég hosszú, ez nem szokott gondot okozni. Sarkokba is tud lángot fújni, ez se probléma, a mennyezeti pókhálókon mindig hamvasztóval megyek végig.

Ami pedig marad a pókból a tűzfürdő után, az nyugodtan rám eshet :D

2019. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

Én partvissal csapom le őket ill. felmosóval.

A lakásomban elvétve, de sajnos a munkahelyemen / raktár /rengeteg van, igazi szélmalomharc, nehéz tőlük szabadulni, és ugye elég undorító pókhálóba nyúlkálni pakolás közben.

2019. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!