Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska van, de nem csíp...

Ágyi poloska van, de nem csíp meg, oka?

Figyelt kérdés
Két hete találjuk a "drágákat" az ágyon/ágyban, falon. De viszont egyáltalán nincsenek rajtam csípések. Viszont a húgom másik szobában alszik és rajta van)(max 5db), de nem viszket. Úgy tudom, nagyon viszket a csípésük, de neki egyáltalán nem, bőrgyógyász azt mondta lehet pók is.

2019. aug. 27. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha két hete találjátok, akkor pont 13 napja kellet volna az irtót kihívni! Mire vártok? Az életben nem fogjátok kiirtani őket, ha hagyjátok szaporodni! Amúgy biztos vagy benne, hogy poloska? Annak csípnie kéne!
2019. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Két hete bogarakkal feküsztök, húgod meg tele van csípve, erre lerendezed annyival, hogy dehát nem viszket, nektek is sok eszetek van. -.-
2019. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha poloska csíp meg, nagyon viszketne, de egyáltalán nem viszket, húgomat szerintem pók csipte meg. Ezért furcsálom hogy ott alszok, látom őket, de rajtam semmilyen csipés nincs. Biztos hogy az, ismerősöm ezekkel foglalkozik, felismerte. Az irtó meg 20 ezer forint, egy irtás nem elég, ráadásul szinte biztos h lentebbről jön, igy ha ki is irtatom biztos újra lesz. A közös képviselőnek mondtam hogy egy házi irtás kellene, de nem foglalkozik vele. Már ott tartok hogy kidobom az ágyat, és leszedem a tapétát hátha alatta is van.
2019. aug. 27. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Guszta lehet 2 hétig egy ágyipoloskáktól hemzsegő ágyban aludni. Baromi igényesek vagytok.
2019. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenkinek viszket, olvass utána. Van, akin ki sem jön a csípés!
2019. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: szerintem inkább nézz utána, iyen esetben nem szabad elhagyni a szobát/ágyat különben viszed a többi szobába is. Rengeteg cikket elolvastam, de két bőrgyógyász is azt mondta hogy minden esetben viszketne.
2019. aug. 27. 21:41
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

"szerintem inkább nézz utána, iyen esetben nem szabad elhagyni a szobát/ágyat különben viszed a többi szobába is"


Így van, onnantól a helyiség zárdaként működik.

2019. aug. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Persze, légmentesen le kell zárni, kordont kell rakni köré és maximum az ajtó alatt szabad kaját becsúsztatni. Az ágyi poloskák meg majd elvándorolnak maguktól, szépen kisétálnak az ablakon. :D
2019. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

"Ágyi poloska van, de nem csíp meg, oka?"

Nem bírja a szagodat?

2019. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakin valami nem tetszik a poloskáknak, őt nem csípik meg. De talán e személy környezete tetszik nekik és átmennek másik személyhez.

Jelenleg nálunk is teljes lakótelepi fertőzöttség áll fenn, de az én esetemben - alapvető immunbetegség miatt - nagyon begyulladtak a csípések és nem hagytam ennyiben. Saját tapasztalat: Protect-tel körbefújni a környéket, majd gyapjúsamponból csinálni fújós löttyöt, felborítani az ágyat, minden szegletet befújni, kipiszkálni őket, feltakarítani gyapjúsamponnal. Nálunk is máshonnan jöttek, de ezzel elpusztítottam rengeteget és jelenleg a gyapjúsampon szaga miatt nem jönnek. Ajánlok illóolajat is a vizes löttybe, mert szintén nem bírják. A Protect sajnos csak pl. ágy köré jó, mert abba belefeküdni káros.

2020. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!