Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyban pirosas színű kb.5 mm...

Ágyban pirosas színű kb.5 mm hosszú kukac mi lehet?

Figyelt kérdés

Rokon volt egy vidéki hotelben, és az ágy szélén a lepedő gyűrődései között talált két pici kukacot, inkább piros, mint narancssárga színük volt, mi lehetett vajon?

Valami ágyi élősködő, vagy inkább a rokonom hurcolta be (ami elég valószínűtlen), esetleg az ablakról hullhatott az ágyra? (A hotelszobában egész nap nyitva volt az ablak, és teljesen nyitott állapotában bizony az ágy fölé lógott az ablakszárny, ezért jöhet még ez szóba.)


Amúgy én is láttam már régebben pici piros kukacokat, egy régi albérletem fürdőszobájában. Szerintem lehet a rokonom is ilyet látott.



MOst igazából attól fél a rokonom, hogy a hotelből hazahurcolhatott akár valami ágyi élősködőt. Ennek kizárásáért a kérdés, már engem is érdekel mi lehetett...


Akinek van ötlete, hogy miféle kukac néz ki így, kérem írjon, rá fogunk keresni a rokonommal, hogy beazonosítsuk. Köszi!!!!!



2019. szept. 6. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
2019. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha az ágyi poloskára gondolsz az pici vöröses barna bogár és nem kukac szóval attól nem kell félni hogy az.
2019. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Molylárva
2019. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1# !

AAmit linkeltél, más illető kérdése, arra korábban én is rátaláltam. Nem arról van szó.. Ott a képen egész más kinézetű lárva van. Amit én láttam más. Sokkal vékonyabb és nincs olyan sötét kétfele álló izé sem a végén....


Molylárva? Amit lisztben már láttam, ahhoz hasonló, viszont ez piros. LÉtezik olyan fajtája is a molyoknak, amelyik piros kukacból lesznek????

2019. szept. 8. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!