Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet egészséges, hosszú és...

Lehet egészséges, hosszú és dús egy festett vöröses-pirosas haj?

Figyelt kérdés
Kb a hátam közepéig ér a hajam, erősen hullámos és viszonylag dús. gondolkodok hogy befestem vörösre (wellaton colorado vörös) Most amúgy syoss mogyoróbarna kissé kikopva, lassan szőke lesz... Csak belegondolva nem láttam még a környezetemben olyan igazán szép festett vörös hajat.
2014. júl. 11. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet, ha nem Syoss-Palette-Garnier félékkel, hanem minőségi hajfestékkel csinálod. Meg nem árt ápolni is.

Ja és ha sose volt ilyen színű hajad akkor csak néhány mosásos színezővel kezdd, mert ha nem áll jól nem tudsz a hajfestéktől megszabadulni, minden vöröses lesz amit ráfestesz.

2014. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem, köszi.

De most is dobozos syossal van befestve és teljesen ép, egészséges. szóval, a vörössel nem leehtne az?

2014. júl. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!