Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lárvák mászálnak a szobám falán?

Lárvák mászálnak a szobám falán?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy lárvák mászkálnak az íróasztal felett a falon a plafon felé sietve. Azokat leszedtem és kidobtam. Ma viszont már az ágyamnál mászkálnak és nem tudom mik ezek és miért vannak pont az én szobámban.

Úgy néznek ki mint a légy lárvák. Lehetséges hogy lepetézett egy légy a szobámba?

Hogyan írthatnám ki őket?

Miért petézett le nálam?


Szombaton fogunk festeni, de addig még itt és így kell aludnom itt és eléggé rosszul érzem magam így :/


2019. szept. 10. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen lárvák?

A légynek kukacai vannak...

2019. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Légy lárva egész biztosan. Nagytakarítás azonnal!
2019. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pfuhhh...hát valószínűleg légylárva. Nincs valami régi poshadt kajamaradék ami leesett valahova pl ágy mögé, amit nem vettél észre? Mindenhova nézz be. Esetleg döglött egér? Ami besurrant, nem vettétek észre és éhenhalt a szobában...Mindenképp nézz szét, a légy romlásnak indult, rothadó dologra teszi a petéit, szóval ha valóban légylárva, ott lennie kell valaminek. Akár egy kilöttyent kakaó folt vagy egy darab kajamaradék, akármi ami rohad...
2019. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül kiderűlt, hogy moly lárva az mivel bevittem egy gyapjú takarót és azon lehetek.


Köszönöm mindenkinek a választ

2019. szept. 12. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!