Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy kell darazsat szelidíteni?

Hogy kell darazsat szelidíteni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy, ha nem bántod, ő sem bánt.
2019. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Lefújod egy kis Chemotox-szal. Utána nagyon barátságosak lesznek.
2019. nov. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hím darazsat nyugodtan dögönyözhetsz.... nincs fullánkja, csak ismerd fel :D
2019. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: wow, ezt nem tudtam

Szerintem ha megfelelőek a körülményei, elég táplálék, megfelelő hőmérséklet (társakkal nem tudom, hogy állnak) akkor kisebb az esély, hogy megtámad, de garancia persze nincs... Én kesztyűben próbálkoznék.


A kérdés háttere nagyon fúrja az oldalamat...☺☺☺

2019. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a bejárati csengő dobozába vagy az ereszed alá fészkelte be magát, akkor nem tudod megszelídíteni, csak kiirtani darázsirtó spray-jel.

FONTOS! Ha körülötted röpköd, ne mozogj! Várd meg, amíg elröpül! A legnagyobb baj, ha hadonászva kezded elhessegetni magadtól. Támadásnak véli és szinte biztos, hogy megszúr, mégpedig a szemed alatt (vagy azokhoz közel), mert a szemed csillogása is irritálja őt, de CSAK AKKOR, ha hadonászol feléje!!! Nyári hőségben néha akkor is támad, ha csak a közelében vagy. Lényeg, hogy ne akard elhessegetni magadtól!

2019. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hallottam olyanról hogy megtanítottak darazsakat kábítószer megtalálásra ugyanis nagyon jó a szaglásuk

és jutalomfalattal tanítják be őket

2019. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Légycsapóval.
2020. jan. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!