Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Közönséges bűzbogár (vagy...

Közönséges bűzbogár (vagy halottbűzű bogár, nem tudom eldönteni pontosan mi) minden betonozatlan pincében megjelenik?

Figyelt kérdés
évről évre mindig van néhány darab ebből a koromfekete bogarakból a pincében. van hozzá köze hogy le van hordva valamennyi tüzifa? szóval esznek belőle vagy valami? vagy mit keresne ilyen helyen ahol gyakorlatilag semmi nincs?
2019. nov. 16. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van a pincében tárolva bármi kaja akkor megjelenhet igen.

Amúgy egy totál ártalmatlan de érdekes bogár, mármint ami a "bűzképzését" jelentei... hogy hogyan is csinálja.


Nálunk szerintem már vagy 10 éve van a spájzban, nem "támadja" meg az egészséges zöldséget csak ami már alapból megromlott.


És nem, nem fába petéznek a nőstények hanem korhadó lágyszárú növényekbe, főként zöldségekbe.

De tényleg nem kell tőlük megijedni, simán együtt lehet velük élni :)

2019. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem véletlenül írtam hogy semmi sincs, kaja sem, csak egy vegyes tüzelésű és egy gázkazán, illetve a lehordott tüzifa, és egy zsákban gyújtós aprófa, kéreg, fűtészpor, mikor mi. ennek ellenére sok-sok éve folyton jelen vannak, csak ezért kérdeztem
2019. nov. 16. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Valaminek kell ott lennie, esetleg gomba a behordott tüzifán :)


De amúgy mit akarsz velük? Megismerni őket vagy megölni őket?

2019. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak érdekelt hogy miért jelennek meg :)
2019. nov. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!