Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kifejlett Brachypelma Albopilo...

Kifejlett Brachypelma Albopilosumot hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Az első madárpókom lenne, mindenhol ezt ajánlják. Már nagyon régóta kutatok utána és mára mindent tudok róla. Tudom hol kell beszerezni a cuccokat hozzá és a kajáját. Viszont nem találtam egy helyet sem, ahol kifejlett (lehetőleg hím nemű) Albopilosumot kapnék.

#albopilosum ##Madárpók ##kifejlett
2019. dec. 22. 23:30
 1/4 anonim válasza:
TerraPlaza
2019. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztem ott is, de csak 3-4-5 cm-sek vannak, vagy még kisebbek és én egy kifejlett példányt szeretnék.
2019. dec. 23. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja a fajt átrakták a tliltocatl nemzetségbe, tehát már a neve tliltocatl albopilosum. Valószínűleg még brachypelmaként árulják, mert még a caribena versicoloromat is avicularia névcédulával vettem, pedig a fajt 3 éve átrakták a caribena nemzetségbe.
2020. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. febr. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!