Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Brachypelma Boehmei tartási...

Manyuka kérdése:

Brachypelma Boehmei tartási tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Készülök venni egy boehmeit mik a tapasztalataitok? Mohát érdemes betenni neki a helyére? Mennyire kell nedvesen tartani a tőzeg egy részét? Mire érdemes figyelni? Stb..
2016. okt. 9. 14:34
 1/4 Lipton. ***** válasza:

Brachypelma faj, szóval nem egy agresszív állat,viszont kissé ideges, kisebb mozzanatra is bombázza a szőreit.

Lassan növő faj, viszont nagyon szép.

Bujkáló jó ha van neki.

Mivel Mexikó a természetes élőhelye, ezért inkább a szárazabb talajt kedveli, a túl nedves talajt nem szereti.

Persze lehet spriccelni egy kicsit, és itató sem árt.

2016. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ. Igen első pókom azért is választottam Brahypelmát, ugyanis vettem egy P.Striatat de buta voltam hogy megvettem nem kezdőknek valő ezért túladtam rajta. És minden egyedre vonatkozik a gyakori bombázás vagy egyedtől függő a gyakoriság?
2016. okt. 9. 21:22
 3/4 Lipton. ***** válasza:

Általában minden egyedre vonatkozik, de egyedenként változhat a viselkedésük.

Az én példányom például kifejezetten ideges típus, mástól hallottam már, hogy az övé kezesbárány.

Vedlésenként változhat a viselkedésük.

2016. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen! :)
2016. okt. 16. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!