Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók lehet ez?

Milyen pók lehet ez?

Figyelt kérdés

Indonéziából érkező csomagomban volt. Nagyjából kaszáspók méretű lehet.

Kép: [link]


Kb egy hónapja lehet a dobozban, életben van.



2020. máj. 13. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, de jobb ha megölöd szerintem. :D 2 laba eleve hianyzik, termeszetbe nem vissza engedhető. Valószínűleg tartom hogy éhes és szomjas lehet már. Ha tartogatni akarod, rakd akváriumba, és mehet neki minden ami mozog, tücsök, lisztkukac, bár nem tudom pontosan mekkora, meg egy kis víz és stb. Pokszakerto persze nem vagyok, lehet megtudja itt valaki mondani. De ha nem akarsz pókot, csak simán öld meg. Természetben 2 láb nélkül nem hiszem hogy megélne.
2020. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
A természetben még meg tudna élni két láb nélkül is, de mivel (valószínűleg) nem hazai faj így nem célszerű elengedni. Nyilván elszaporodni nem fog, de nincs sok helye kint. Valami kövipók-fajnak tűnik.
2020. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
nemtudom...kérdezz egy szakembert!
2020. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Megölted már?
2020. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első sorban köszönöm mindenkinek aki írt, várom azért a további válaszokat, hátha kiderül milyen pók volt.


Végül megöltük, nem akartuk így kirakni. Ki tudja, lehet összeszűrte volna a levet egy szitakötővel és Magyarországot ellepik a repülő mérgespókok :'D nem tudtam volna ezzel a tudattal élni, ezért döntöttünk így.( Aki nem venné a lapot, csak poén)

2020. máj. 13. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Kövipók....

Honnan veszed, hogy nem utólag került bele a dobozba?

2020. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!