Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tényleg ennyire gáz, hogy nem...

Tényleg ennyire gáz, hogy nem merem elnyomni őket?

Figyelt kérdés

Bennem kiskorom óta van egy félelem minden rovartól, rosszul is leszek picit, ha arra gondolok hogy mászik rajtam, vagy hozzáérek véletlen :S

A hangyát is inkább kiviszem valamiben, nem sajnálatból, hanem félek megölni.

Na ez az egyik barátnőmmel szóba került, és célozgatott rá, hogy picit ez már túlzás 19 évesen :(, és simán összenyomhatnám ujjal, ő is azt teszi a legtöbbel, vagy van zsepi meg egyéb...na nekem ez jutna utoljára eszembe :/

Tényleg ciki a félelmet/undorom? Többi lány, ti mit mertek és mitől féltek?



2020. máj. 26. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

én gyerekként a svábbogaraktól undorodtam, egyenesen féltem tőlük de ma már eltaposom őket aztán irány a kuka

Meg kell szokni

2020. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szerintem nálad is rosszabb eset vagyok. Még kirakni sem merem őket. Ciki vagy nem ciki, ez már fóbiává nőtte ki magát nálam.

17L

2020. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Hivjátok ki a kártevőirtót ha ennyire féltek majd az lepermetez mindent és megszűnik a bogárprobléma
2020. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én leginkább a zsepiremásztatás-wc kombót szoktam poloskákkal vagy bármi egyébbel.

Eltaposni, ilyesmiktől én is undorodom, h hallom h roppan, meg ott lesz szétkenve a cipőmön.. brrr.. úgyhogy ha ez a természetben jön szembe, akkor egyszerűen arrébb állok és akkor nem zavarjuk egymást, de ha meg a lakásban v beltéren, akkor karad a wc, vagy ha jótékony kedvemben vagyok, akkor az ablak.

19L

2020. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egyszer valaki mondta: úgy cselekedj másokkal, ahogy te is szeretnéd hogy veled cselekedjenek.

Jó dolog, ha nem bántod a kisebbet, bármilyen formába is született az illető, neki is csak egy élete van, mint neked.

2020. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!