Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan könyveket...

Tudnátok olyan könyveket ajánlani amik segítenek abban, hogy feldolgozzam, hogy elnyomnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szükségem lenne rá, nekem eddig sokminden normálisnak tűnt, de barátom világított rá nagyon sok dologra és érzem, hogy nagyon látszik rajtam. Szívesen elköltöznék, de az még kicsit odébb van sajnos, de kéne valami könyv, ami segít talpraállni, ha már a szüleim nem hogy nem tanítottak meg rá, hanem még ellene is tesznek, nyilván nem direkt. Szóval olyasmi könyvre gondoltam, ami segít feldolgozni ezeket és segít kiállni magamért.
2019. dec. 1. 02:30
 1/2 Jól van ez így? ***** válasza:

Almási Kitti - Bátran élni

Almási Kitti - Irigység, ​kibeszélés, rosszindulat

2019. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"eddig sokminden normálisnak tűnt, de barátom világított rá nagyon sok dologra"->bocs,a barátod más környezetbe és szokásokba nött fel....

NE másra hallgass!

Én idős szülők gyermeke vagyok,20 évvel volt idősebb a nővérem,10-el a bátyám.

Édesanyám alkoholista,cukorbeteg és epilepsziás volt,édesapámnak meg mindenki az első kivéve a családja,szóval mesélhetnék.

Az antiszociális természetemmel,12-13 éves koromra kialakult depressziómmal se tudtak mit kezdeni...


Ha betöltötted a 14/16/18 éves kort,van lehetőséged iskolapszihologusra,gyermek védelmis elbeszélgetésre jogod!Tudsz segítséget kérni egy külső szakembertől!

NE a " barátom/barátnőim" alapján ítéld meg a helyzeted!

{Ha a barátod kútba ugrik,te is?!hm....;/}

2019. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!