Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pókok ellen mit lehet tenni?

Pókok ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Idén rengeteg pók jelent meg a társasházunkban. Eddig kisebb pókok voltak néha, de ezek a hosszúlábú pókok nem voltak eddig (csak vidéken, tanyán láttam őket), de idén megjelent egy csomó.


Összeporszívózuk, amit tudunk, meg porolóval összeszedve kirázzuk, amit elérünk a lakásban. De a lépcsőházban porszívózni nem tudunk, amik meg magasan vannak, ha leszedjük a háló, akkor általában a pók csak leesik, majd visszamászik és pár nap alatt megint újra ott a háló.


Létezik valami spray, ami hatásos ellenük?

Távoltartó, hogy kevesebb jöjjön a lakásba?


2020. júl. 2. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Követem :(
2020. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább örülj neki, megfogják a szúnyogokat.....


Sosem értem meg miért kell mindent megölni és úgy viselkedni mintha csak az embernek lenne létjogosultsága ezen a bolygón.

2020. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló

Neked se lenne itt helyed ezen a bolygón te fA$z!!!

Mer mér van helye a poknak a lakásba, amikor ez az én házam? Mégis bejönnek és újra és újra hálót szonek.. Hányinger..

Haszontalan kuva állatok a pókok, 100bol 1 szúnyogot megfognak a nyomorult pókok azta.... Mekkora meló!

Plusz gusztustalan ahogy kinez egyketto félelmetes is..

2020. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!