Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csak az ágyi poloska hagy...

Csak az ágyi poloska hagy nyomot maga után a lepedőn vagy esetleg más bogarak is?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 11:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Fel kéne forgatnod az ágyadat és búvóhelyeket keresni. Rejtőzködő állat, nappal az ágy illesztéseiben vannak éjszaka jönnek csak elő. Egy zseblámpával ess neki az ágynak. Ha találsz kis fekete pöttyöket akkor az az ürüléke.
2020. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Takarítás után találtam pár fekete bogarat, ami nem hasonlított a poloskára.. Mi lehetett az? :/
2020. júl. 10. 19:00
 23/26 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nem tudjuk megmondani.
2020. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

[link]

Találtam pár ilyet döglötten, viszont egyet megölve elmondhatom, hogy büdös. 3-4 mm lehet.

2020. júl. 10. 19:25
 25/26 anonim ***** válasza:
51%
Ez lisztbogár és nem csíp.
2020. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Hogyan jöhetett be?"


Ezen nem érdemes morfondírozni, ezek nagyon apró élőlények, bárhol felbukkanhatnak. (Olyanok, mint a gombaspórák: azok is szüntelenül körülvesznek minket, csak akkor vesszük észre őket, ha a megfelelő körülmények előállnak, és pl. látható penésszé növekednek.)


Szóval egy jó alapos takarítás, mosás, stb. aztán oké leszel. A párnákra/takaróra nem tudom, mi a tuti megoldás, valahol azt hallottam, hogy össze kell vákumozni nejlonzsákba (lehet ilyet kapni), aztán bevágni a fagyasztóba pár napra. Az kinyírja őket. Próbálni nem próbáltam.

2020. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!