Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szerintetek nem fog bántani a...

Topa.barbika kérdése:

Szerintetek nem fog bántani a pók?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a pókok nem bántanak csak nehány csíp csak kicsit félek tőlük. Az előbb láttam egy kicsi fekete pókot kicsit félek tőle ráadásul nem sikerült megölnöm mert gyorsan az ágy alá ment szeri tetek mit tegyek ilyenkor?

#fekete #Agyaladt
2020. júl. 30. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elmenekült már. Nézd meg, ha megtaláltad, tegyél rá poharat, csúsztass lapot alá és csak vidd ki.

Úgy mindenki boldog lesz.

2020. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Magyarországon nem sok pók van ami csíp. Valószínű egy kis pók nem is képes átszúrni a bőrödet. Szerintem aludj nyugodtan.
2020. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most lattam meg egyet a masik agy allol kijönni ahol én alszok es ez megsem pok szerintem hanem csótány nem fog bantani ő sem úgye? Amugy lany vagyok 12 éves.
2020. júl. 30. 00:28
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

A 12 éves lányokat szeretik bántani a pókok.


Egyébként nem hiszem, hogy csótányt láttál, mert akkor egyértelműen tudnád, hogy az volt.

2020. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Xdd😀😀 amúgy akoor hogyhogy több van belőlük eddig nem láttam egy darabot sem a házban.
2020. júl. 30. 00:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert kiszoktad nyitni az ablakot ebben a melegben.
2020. júl. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!