Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen fajta hangyakirálynő?

Ez milyen fajta hangyakirálynő?

Figyelt kérdés

A dolgozókat hagyjátok figyelmen kívül, ők már fajták.

Sajnos jobb kép nincs: [link]

Én szerintem egy Lasius Flavus



2020. júl. 30. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ők más fajták*
2020. júl. 30. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozni szeretnék de szerintem inkább:

Prenolepis nitens

2020. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
ez hangyakirálynőnek kicsi szerintem.
2020. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszönöm a választ, szó sincs vitáról, én is megváltoztattam a véleményemet amiután megnéztem a képeket arról a fajról amit írtál. Szerintem az lesz, de nyugodtan írjátok még le ha másra gondoltok.

Második válaszoló: igaz hogy nem valami nagy, de biztos királynő, mivel már vannak petéi és lárvái.

A bábok és a dolgozók a Lasius Niger fajtól vannak, egy kísérlet miatt. Szeretnék létrehozni egy hangyakolóniát különböző hazai fajokból. Ha valaki már próbálta a kísérletet, leírhatják hogy ment. Ja és Romániában lakok, de nem hiszem hogy nagyon fontos, úgy is ugyanazok a fajok laknak itt is mint Magyarországon. :)

2020. júl. 30. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!