Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A lakásban találtunk egy...

A lakásban találtunk egy rovart. Milyen rovar ez?

Figyelt kérdés

1. kép

[link]


2. kép

[link]



2020. aug. 4. 19:56
 1/9 A kérdező kommentje:
A méretét elfelejtettem írni. Egész pici, kb. fél milliméteres.
2020. aug. 4. 19:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ágyi poloskának tűnik.
2020. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ágyi poloska.
2020. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. Ágyi poloska
2020. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ágyi poloskára gyanakodtam, holnap jönnek a rovarírtók.
2020. aug. 4. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a hátatokat nem csípkedték meg?
2020. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orsós
2020. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony, ez ágyi poloska lesz, sürgősen írtani kell, mert különben ellepnek titeket!
2020. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a kártevőirtó nagyon kontár munkát végzett. Mi a teljes lakás permetezését kértük, ő pedig csak egy 9 négyzetméteres szobát csinált meg, és ezért elkért 25.000 Ft-ot. A többi szobában azt mondta, hogy nincs ágyi poloska (ezt a falra ránézve megállapította), de azóta többet is találtunk, illetve mindenféle szabadon megvásárolható szerrel próbálkozunk, hogy kiirtsuk. Még az elején bíztunk benne, hogy csak abban az egy szobában volt ágyi poloska, mert a szakember ezt állította, de mostanra kiderült, hogy becsapott minket.


Mindössze 5 percet volt itt a 25.000 Ft-ért, kb. semmit nem csinált (mi a teljes lakásban szerettünk volna irtást, de erre nem volt hajlandó). Ráadásul elég bunkón viselkedett, mi a kutyánkkal szebben beszélünk, mint ahogyan ő velünk. Nagyon megbántuk, hogy ezt a "szakembert" hívtuk, legszívesebben kiírnám a cég nevét, de még a végén ő jelentene fel becsületsértésért, így nem merem (ráadásul ezzel a fogyasztóvédelemhez, illetve sehová nem mehetünk és nem is érdemes, mert nehezen tudnánk bizonyítani).

Most spórolnunk kell pénzt, hogy újabb szakembert hívhassunk (közben vesszük a szabadon kapható irtó szereket), sajnos ez a kontár nagyon átvert minket. Remélem legközelebb sikerül egy jó szakembert találnunk, mert ebben nagyon csalódtunk.


Valahol azt olvastam, hogy egy normális cég állítólag 25.000 Ft-ért a teljes lakásban lepermetez és még garanciát is vállal a munkájára, szóval ezt nagyon bebuktuk. Telefonon ő is a teljes lakás irtását vállalta a megegyezett 25.000 Ft-os áron, okkal érzem átverve magam.

2020. aug. 31. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!