Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A szúnyogok honnan tudják,...

A szúnyogok honnan tudják, hogy mikor nem szabad az emberre rászállni?

Figyelt kérdés
Például egyedül vagyok egy sötét szobában. Nyomkodom a telefont, hallom hogy itt repked körülöttem. Ha kezd lankadni a figyelmem ide repül, ha viszint csak egy kicsit is éberebb vagyok, még csak meg sem mozdulok, várnám hogy rám szálljon, de eszében sincs. Ha meg kezdenék szunditani rögtön itt van. Honnan tudja? Honnan a jo k anyjából tudja, hogy figyelni akarom hogy magamra engedném, de nem szabad mert éber vagyok!

2020. aug. 11. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Na ezt én is tudni akarom, mert pont ugyanilyen szúnyogokkal van dolgom mindig xddd
2020. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
co2 o2 arányból ha magasabb a széndioxid szint a kilélegzett levegőben , tehát nyugodtabb vagy akkor azt megérzik.
2020. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ez finomabb rendszer lehet náluk. Teljesen egyenletes a légzésem, nyugodt vagyok. Ezek tudják valahonnan hogy mikor mire gondolok! Ha a telóval a falra világítok, akkor sem repül a fény felé. Letettem a telót az ágyra vaku bekapcsolva, falra világít. Én a szoba végében ültem és vártam a sötétben. Nem megy a fényre, tudja valahonnan hogy mit akarok. Visszafekszek és kicsit kikapcsol az agyam és itt van a fülem mellett. A fény közelében.
2020. aug. 11. 23:14
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Igen!!!


Ezek gondolatolvasószúnyogok!


A tudósok szerint több mint 1.000.000-éve kihalt!


Spórákat ereszt a levegőbe,amit felszívsz az agyadba,és ezzel elkezd az agyadon élősködni!


Vigyázz,mert lehet,hogy kitörli az emlékeidet!

2020. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudtam, tudtam! :)
2020. aug. 11. 23:34
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy olvassák a gondolataim. Az viszont biztos, hogy érzik ha vadászni akarok rájuk! Hidd el nem fog oda szállni, és nem a légzésed miatt. Egyszerűen tudják valahonnan, hogy le akarod őket csapni. Lehet hülyén hangzik, de így van!
2020. aug. 11. 23:38
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

[link]

ennyire nem okosak azért olvasgass

2020. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazából ez csak egy elmélet. Nekem meggyőződésem, hogy tudják, valahonnan érzik, hogy mikor szabad és mikor nem. Egyébként miért ne, csak azért mert kicsik. A gólyák Afrikáig repülnek GPS nélkül. Honnan tudhatnánk, hogy ezek a rovarok például milyen képességekkel lettek teremtve. Ha nem hiszitek próbáljátok ki, tudják valahonnan. Azt is hogy mikor nem mehet fény közelébe. Ha nem lettem volna bent a szobában, és nem állok lesben, biztos hogy fényre szállt volna.
2020. aug. 12. 00:01
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Na jó,látom te ezt tényleg komolyan veszed...


Ilyen nincs!


A szúnyog egy fejletlen rovar,és még "agya" sincs!


Ezek nem képesek gondolkozni!

Csak repülnek,csípnek,és mennek tovább!

Ők nem tudnak többet!

2020. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát én már ezt többször megfigyeltem. Nem mondom hogy agya van, de lehet valamilyen szenzora, amellyel érzékelheti akár a veszélyt! Milliószor kifinomtabban, mint mi azt hinnénk. Hiszen ha le akarom csapni elszáll. Tudja, ha ott marad meghal. Valamit akkor csak tudnak, vagy éreznek. Csukott szemmel éberen kopp nyugodtan sem száll rám, nem lehet átverni. Tényleg csak akkor fog oda repülni, ha érzi most lankadt a figyelmem és nincs veszély. Ennek kívülről viszont semmi jelét nem adom.
2020. aug. 12. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!