Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mikor tűnnek már el a szúnyogok?

Mikor tűnnek már el a szúnyogok?

Figyelt kérdés

Egy hete,minden este lecsapok vagy 6-ot,nem túlzás!

Az ablak nem sokat van nyitva, inkább reggel az ajtó,szellőztetek. Ezidő alatt pont csak az én szobámba beköltözik egy csapat dög.

Sehol máshol nincsenek,lakótársam szobájában sem. Kezd nyomasztó lenni,hogy nem alszom,mert ha megcsíp fél óra vakarózás van,és rettentően bedagad,gondolom tele vannak nyomva mindenféle méreggel irtás alatt. Nálam nem szokványos,hogy két percet vakarom,hanem napokig bevan dagadva eszméletlenül a helye.

Szóval,mikor tűnnek el? Honnan jön ide be ennyi dög? Nyáron nem volt ennyi,lecsaptam egyet és boldogság volt,hogy már nyugodtan alszom. De most... Simán van 6db minden este,már tele a fal a szúnyog tetemekkel.😁

Próbáltam már citrom illatú sprayt,elvileg riasztja őket,a raid kis elektromos szerkezetét is,de akkor is itt ülnek az ágyam felett... Szerintetek?



2020. szept. 30. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a közelben van valami tó, patak, folyó akármi akkor onnan származnak ezek a dögök. Ameddig nem jönnek a fagyos idők legalább éjszaka addig még lesznek.
2020. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolom egy kisebb pocsolya is elég nekik,ahol megáll a víz. Most csaptam le basszus hármat.

Előtte 4-et. Tele a fal velük. Nem tudom hova bújnak el a dögök,de fürkészem a falat,pók is van,de sose repülnek bele.

2020. szept. 30. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb szúnyoghálót feltenni?
2020. szept. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Macskáim vannak. Esélytelen. Szétszedték mindig.
2020. okt. 1. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk már nincsenek.
2020. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!