Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tartott valaki tücsköt "háziál...

Tartott valaki tücsköt "háziállatként"?

Figyelt kérdés

Bejött hozzánk egy, gondolom a hideg elől, megsajnáltam, készítettem neki házikót (akvárium, föld, búvóhelyek stb)

Gyümölcsöt, zöldséget, főtt tojást kap, ezen kívül mit lehet neki adni?

Igaz,hogy csak 2-3 hónapig él?

Szomorú lennék, ha nemsokára elpusztulna..Gondoltam itt átvészeli a telet, aztán tavasszal mehet udvarolni/udvaroltatni.



2020. okt. 18. 23:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Január közepén a Tücsköri csendesen megpihent..

Remèlem nem én okoztam a halálát.

Elhagyta az ereje, utolsó napjaiban már nem is evett. Nagyon aranyos állat, azt hiszem többet inkább nem mentek, mert kint a természetben boldogabbak akkor is ha elpusztulnak.

A kedvence a mandarin, a sonka, alma, körtelé volt.

2021. febr. 9. 02:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom... A kedvenc ételeivel ez egy nagyon kedves nekrológ volt. Szerintem megszépítetted az utolsó napjait. Evett, melegben volt, volt társasága, és még emlékeznek is rá.
2021. febr. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jobban járt volna, ha kint a természetben, a hidegben pusztult volna el. Ő akart melegebb helyen lenni, és teljesült a kívánsága. Ne hibáztasd magad, ki tudja, milyen matuzsálemi tücsök kort ért meg - számára ínyencségnek számító ételeket kajálva - általad.
2021. febr. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!