Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Véletlen megettem egy poloskát...

Véletlen megettem egy poloskát, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

A kekszet jó ízűen eszegettem, mikor hirtelen éreztem valami irtóan szar ízt, azt hittem elsőként, hogy valami baja van a keksznek, de utána beugrott, hogy olyan íze van, mint a poloska szaga... Kiköptem, aztán láttam, hogy szétrágtam egy élő poloskát. Nagyon undorító volt. Lehet tőle bármi bajom? Valami betegség, vagy valami?


Olyan rossz volt az íze, hogy szó szerint szappannal mostam a számat, hogy elmúljon.



2021. febr. 21. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, max egy kis hányinger 😃
2021. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
El nem tudom képzelni, hogy a f*szba nem vetted észre, hogy rajta van...😆
2021. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod, nyugi. :)
2021. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer a málnával - bokorról szedtem - került a számba, asszem, a beleharapást elkerültem. Nem lett bajom tőle, de tényleg undorító volt
2021. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TOMANDO válasza:
66%
Valamejik ország ba észt eszik milyen íze volt?
2021. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Undorito, de bajod nem lesz tőle. Vannak olyan macskak meg kutyak is akik eloszeretettel vadadznak poloskara, nemelyik madarnak is van hozza gusztusa.
2021. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kevin nagy YT válasza:
Max Hányni fogsz, és a hányás is ritkán történik meg veled az életedben, örülj legalább hogy azon kívül nem történik semmi.
2021. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!