Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma uzsira véletlenül megettem...

Ma uzsira véletlenül megettem egy zacskó barna rizs ,,chipset” és 40 g ropit. Nem rontotta el a diétám?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hogyan lehet valamit VÉLETLENÜL megenni?
2020. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen diéta? Mit ettél még? Mennyit mozogtál?

Hány éves vagy? Hány kiló?



Nem, nem feltétlen baj, attól függ milyen a diéta. Pl ketózisnak tuti lőttek, de egy sima kalóriaszámlálás mellé szerintem belefér, ha a limit alatt van és megfelelő arányban volt mellé más ételcsoport is.

2020. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak véletlenül akkor no para.
2020. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Wait...WHAT? Én ma véletlenül csináltam magamnak kaját, tv-ztem, játszottam a kutyámmal... fuhh, az életem tele van véletlenek sorozatával!
2020. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Véletlen terhes lettem. Véletlen. 😄
2020. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Jajj hagyjátok már. A kérdező 13 éves és tök normál súlykategória.
2020. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os koszonoom
2020. okt. 6. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:

3.500 kcal többlet kell fél kg zsír felszedésére és itt nem hírtelen jött többletről van szó.


A testünk nem képes ilyen gyorsan raktározni (normál esetben). Napok alatt jön fel ez a zsír tömeg folyamatos többlet mellett ami összesen kitesz 3.500 kcalt.


Ezt tudva ... Nem, nem rontottad el a diétád. Valószínűleg semmi nem lesz, max egy picit több vizet fog meg a szervezeted az extra szénhidrát miatt.

2020. okt. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!