Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Érdekelne kép egy óriás...

Érdekelne kép egy óriás poszméhről. Próbáltam keresni a google-ba, de nem találtam. Zoológus tanuló vagy állatorvos tanuló vagy zoológus, állatorvos merre keressek képet óriás poszméhről?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy Magyarországon szinte nem is látni ilyen fajta rovart már manapság. Ez mennyire igaz?


Csak érdekelnek a poszméhek külalaki különbségei, mivel érdekel a zoológia.



2021. máj. 16. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Bombus fragrans 🙂🙃


[link]

2021. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja sikerült találnom, de minden óriás poszméhnek sárga a feje is és a potroha is?


Egy külföldi képet találtam. Csekkoltam a latin nevét így találtam meg. Mert ami a wikin van a potroha nem annyira látszik,fekete a potroha már ami a kép egy részéből látszik. A bélyegképen meg sárga.


De a külföldi oldalon több oldalról is le van fotózva. Cuki nagyon.

2021. máj. 16. 16:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyes köszönöm szépen. :)
2021. máj. 16. 16:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy csak a napszak miatt láttam feketének a potrohát.
2021. máj. 16. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt csak akkor lehetne kideríteni, ha élőben találkozna vele az ember.
2021. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös a 2-es kérdésemre válaszoltad vagy a 4-es válaszomra hogy a képen nem sárgának látom a potrohat de jobban nézve valószínűleg a napszak miatt tűnik úgy?


Mert több képen, külföldi képen is sárga a feje is és a potroha is.

2021. máj. 16. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!