Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan tudhatom, hogy belement...

Honnan tudhatom, hogy belement-e rovar a fülembe?

Figyelt kérdés

10 óra körül aludtam el, 11 után arra riadtam fel, mintha egy légy vagy szárnyas rovar hirtelen belerepült volna a fülembe, ott fészkelődött volna. Én azonnal próbáltam, kiseperni, de még kirázni is a fülemből, de nem éreztem hogy kijött volna, megszűnt a hang. A hallásommal minden rendben és akárhogy forgatom-rázom a fejem nem érzek benne semmit.

Azon gondolkozom, nem-e álmomban volt, de annyira valóságos volt, hogy én már nem tudom hova tegyem. Amikor visszajöttem a szobámba és leültem utánakeresni egy pici molylepke nekemjött, a hajamból kellett kisepernem, amikor a földre esett olyan agresszívan csapkodtam szét szegényt. Vajon ő lehetett a fülemben is, vagy volt rajta kívül másik? A szobámba pár pókon kívül láthatólag nincs más bogár, légy lehetne, de most az sincs. Kiment az álom a szememből, aggódom, mi van ha bent maradt valami?



2021. júl. 13. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer egy hangya kerult a fulembe, medencezes kozben, szerencsere nem volt melyen, ki tudtam razni, aztan anyukam kiszedte valahogy. De annyira idegesito volt, ahogy maszkalt, iszonyatosan hangosan hallottam, pedig csak egy hangya volt. Ha berepult volna balami a fuledbe,nem itt irogatnal, mert megorulnel a zajtol es a fajdalomtol kb :)
2021. júl. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!