Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Valaki meg irtózik rajtam...

Valaki meg irtózik rajtam kívül a csótányoktól?

Figyelt kérdés
Úgy 2 hónapja volt lakásban csótány ( mikor először megláttam, forró vizet engedtem rá és ollóval szétvágtam de ez 1 óráig is tartott annyira féltem) akkor jöttek a csotanyírtok és kiirtották. Kanális csótányok voltak.

2021. júl. 19. 06:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A múlt héten kedden néztem a televízióban az ortodox román szent luturghiat és közben hallottam hogy koppant valami és megijedtem de aztan gondoltam nem lehet bajom ha keresztény dolgot nézek. Végignéztem és kimentem mostani. A tusoló mindenestül le volt esve mintha egy ismeretlen erő a falról elejtette volna és egy nagyon nagy csótány volt a kádban. Azt se tudtam hogy csótány e mert nagyobb volt a csótány al és hiába szórtak irtoval nem döglött meg. Olyan sokkot kaptam hogy elkezdtem hangosan imádkozni ott a fürdőszobában hogy az Isten meg a Szűzanya segítsenek meg. Végül anyut elhivtam és ő elintézte mert nem fél tőlük és azt mondta szép nagy darab volt meg lehet az apja vagy a nagyapja a régebbi csotanyoknak. Nem piszkos lakásom, a felettem lévő szomszédé csótányos és onnan jönnek hozzám.

Én annyira félek a csótányoktól meg irtózom tőlük hogy ki tudnának kergetni vele a világból. Református létemre már egy Szűz Mária ikont is kitettem a fürdőszobába hátha megvéd a bejövő csótánytól, ha már a rendes írtás ellenére is megjelent egy még nagyobb. A Szűzanyának nagyobb a hatalma mint a csotányírtónak és hátha egyhamar nem fog bekószálni csótány a fűrdőbe.

2021. júl. 19. 06:25
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom!
2021. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Imádkozom érted!
2021. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer az ágyam mögül jött ki éjszaka.
2021. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
4/ és azt, hogy vetted észre?
2021. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jaj Istenem. Én olyan esetben meg se mernék mozdulni csak imádkoznék visitva vagy nem tudom. Annyira félek a csótánytól, pontok,szászlábutól, egértől, patkánytól, kígyótól, darázsfélétől és vadul ugató kutyáktól. De nálam a panelba a csótány esélyes. Nem tudom mi az érdekesebb, hogy magától leesett a tusoló vagy hogy megjelent a nagy csótány. Mert egy szilikon al megtartott tusoló nem esik le magától és a csótány se kerül oda csak úgy és még nagyobb is volt mint az eddigiek.

. Legalább lenne január, akkor vízkeresztkor az ortodox pap jön megszentelni a lépcsőházat ( közvetlen mellettem van az ortodox templom és ahol van a blokk vagyis panelház csak Nagyváradon úgy mondjuk az az ortodox egyhazé volt csak a kommun elvette és pénzbeli kártérítést kaptak Ceau halála után) és tényleg akkor hátha kevesebb lenne a csótány. Az ember ha irtózik már csak a hitbe tud reménykedni.

Szerda óta nem volt csótány de félve nézek körül

2021. júl. 19. 07:35
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Lehet csak megizzadt ebben a melegben és zuhanyozni akart. Szerintem nem volt semmi rossz szándéka!
2021. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Te szegény szerencsétlen kis félőske hitehagyott lélek. 😟
2021. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rick ***** válasza:
100%
Se az ima, se Szűz Mária, se az ortodox pap nem tud segíteni csótánykérdésben. Itt csak a csótányirtó tud. Csodák nincsenek, ha lenne isten, akkor már sokszor bizonyíthatott volna.
2021. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Irtották júniusban. 100 lejt kellett fizessünk és az egész lakást bepermetezték. 3 éjszakát nem lehetett ott aludni. Az biztos hogy a felettem lévő szomszédból jön át mert míg nem laktam lakásba csak jártam oda, egyszer leszolitott hogy miért nem írtok a csótányokat mert tőlem jönnek hozzá. De én akkor egy csotanyt se láttam. Aztán lettek és kiirtottuk őket majd ahol fizetni kell a közös költséget ott megmondtuk és ők azt mondták hogy ismerik a felettem lévő szomszédot. Neki vannak csotányai mert piszkos a lakása és a lakásból minden új szomszédra panaszkodik hogy tőlük jönnek a csótányok hozzá.

Júniusban irtottunk, múlt héten egy eddiginél nagyobb csótány előjött. És amellett elsiklottatok hogy az egész szilikonos tusoló le volt esve a kádba. Magától hogy eshetett le? Attól tartok valami elejtette mert emberi kéz nem nyúlt hozzá. És gondolom hogy nem az Isten műve mert ő nem csinálna ilyet és a csótány se került volna oda mert Ő tudja hogy irtózom. És az imádkozás mellett még irtoszerrrel is szórtak de nem halt meg hanem mozgott. Én köhögtem már meg folyt a könnyen az irtoszer szagától és a csótány nem döglött meg. A helyében barkinegijedt volna és emlegette volna Isten és Szűzanya nevét. Én meg most is lassan megyek be a fürdőszobába. Engem...meg lehetne zsarolni a csotányokkal annyira félek tőlük.

2021. júl. 19. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!