Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy lehet ezt leküzdeni? 1...

Hogy lehet ezt leküzdeni? 1 hétig csótányok voltak a lakásban. Csak este futkostak. Valamiért teljesen kikészültem tőlük. Iszonyt éreztem és enni meg aludni sem tudtam. Aztán volt írtás meg betömtük a szellőzőt és azóta nem fogott többet a csapda.

Figyelt kérdés
A többi lakó is mondta, hogy már náluk sincsenek. De azóta sem merek kimenni sötétedés után a konyhába meg az előszobába. Ez most elmegy mert sokáig van világos, de télen nagyon gáz lesz. Hogy tudnék addig megszabadulni ettől az érzéstől? Tudom a csótány kicsi én meg nagy vagyok stb. Semmilyen állattól nem féltem soha. Kézzel meg is fogok bármilyen rovart, egeret, kígyót stb. De ezektől hideglelést kapok. Egyedül lakom, szóval nem tudok senkit megkérni, hogy menjünk ki együtt. Megölni is sajnálom őket az is nagyon nehezemre esett.

2020. júl. 17. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Papucs az ágy mellett, belebújsz, villany fel. Ha futkosnak, odabaxol egyet valamivel, minden helyisegben legyen egy ilyen utoeszkoz. :D
2020. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem jön be mert nagyon szeretem az állatokat és ami volt is nagyon nehezen tudtam kinyírni. Csak ráraktam éjjel egy poharat aztán reggel odafújtam az írtoval a földre és belehúztam. Gyorsan meghalt de nagyon sajnáltam szegényt, szóval nem nagyon megy ez az öldöklés. A legrosszabb a lecsapás mert kövérek és szétplaccsanak. 1 ilyen volt de fél órát kinlódtam mire rá tudtam szánni magam. Amúgy mrg olyan gyorsan fut, hogy nem is egyszerű ez.
2020. júl. 17. 22:35
 3/11 vantel ***** válasza:
31%
Tekinsd értékes tapasztalatnak, határozd el,hogy legközelebb előbb hívj írtót mielött lepetéznek nálad.
2020. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 vantel ***** válasza:
49%

Ha ölni nem akarsz,barátkozz meg velük.

Ahol élsz ott mindig elő fognak bukkanni időnként!

2020. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hármaska képzeld egy társashazban élek ahol nem én döntöm el mikor lesz az írtás. És képzeld ezen a bolygón épp járvány van ami 2 hónap kijárási tilalommal járt és ezért kimaradt a szokásos irtás és elszaporodtak a csótányok!

Elég régóta lakom itt még sosem voltak csótányok. Lehet nálad megszokott dolog nálunk nem! Úgy hogy nem fogok megbarátkozni vele. És bocsi hogy nem vagyok vérengző alkalt és nem rajongok más élőlények agyoncsapásáért.

2020. júl. 22. 09:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem petéztek le nálam. Kifejlett több éves állatok voltak nem újszülöttek. Pár napja jelentek csak meg.
2020. júl. 22. 09:42
 7/11 vantel ***** válasza:
49%

Hívhatsz saját pénzen is írtó embert!

Kijárási tilalom alatt is írtanak, közegészség ügyi okból.

Légy kreatív!

2020. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen hívhatok csak egy 60 lakasos társasházban nem sok értelme van. Kijárási tilalom alatt nem jött ki az írtó a házba mint írtam lakasokba meg pláne nem. Okoskodók kíméljenek főleg, hogy nem is ez volt a kérdés mivel már nincs csótány.
2020. júl. 22. 12:53
 9/11 vantel ***** válasza:
49%

A lakásom albérletbe kiadtam és a lakó nem jelezte a csótány gondott.

Nekem jöttek és írtottak.

Harmadik írtásra tűntek el.

írtások között meg volt határozva a szünet ideje, nehogy új petéket rakhassanak a csótányok.

Sértően jellemezgetősek kíméljenek!

2020. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Írtások között 4 hónap szünet van mert annyi idő amíg kikelnek a peték. Nyilván nálad mindez a kijárasi tilalom alatt zajlott le villámgyorsan. Kamu sztori. Egyébként meg senkit nem érdekel nem ez volt a kérdés. De gondolom nem zavar lényeg hogy valamit ide írhattál unalmadban.
2020. júl. 22. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!