Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi értelme van például légykén...

Mi értelme van például légyként élni?

Figyelt kérdés
Egy légy élettartama csak néhány hónap. Nem hinném, hogy túl érdekes élete lenne, azon kívül, hogy az emberrel ellentétben tud repülni. Persze egy ember is élhet hónapokig, de az nem természetes.

2021. szept. 1. 22:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát... legyek nélkül elég érdekes világunk lenne :D


Mint írták nagyon fontos lebontó, másrészt táplálék rengeteg más élőlénynek.

Szóval ha úgy vesszük a légy sokkal "fontosabb" mint az ember.

2021. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
93%
19. igen, de attól még ugyanúgy él, szóval helytelenül mondják gyakran, hogy csak 1 napig él. Csak a "felnőttkora" az, ami nagyon rövid az élettartamához képest.
2021. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
22 - igen, én is eddig mindig így mondtam, hogy 1 napig, de teljesen igazatok van, attól még ugyan úgy él, ebbe eddig bele sem gondoltam. Köszi, mindig tanul valamit az ember 😊
2021. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
54%
A 3masnak teljesen igaza van, de abban egyetértek hogy a legyek totál fölöslegesek, csak idegesítenek
2023. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!