Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen bogarakkal/rovarokkal...

Milyen bogarakkal/rovarokkal találkoztál már a házadban?🕷️🐛🐞

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 16:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Poloska, különböző pókok, krumplibogár, katica, cserebogár, légy, kb. ez jut eszembe, falusi kertes ház.


Illetve kint láttam cselőpókot, és bikapókot is.

2021. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Csótány, de ki lett írtva. Nem azért mert koszban lakok, hanem volt egy csőtörés, és felmásztak a lefolyóból,mikor éjszakára elzárták a vizet. Undorító férgek...
2021. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Poloska, pók, hangya, és egyszer beugrott egy szöcske is.
2021. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Amig kertesben laktam, addig nagyon-nagyon sok pok,poloska volt a vendegunk bent, neha hangyak is. (Es parszor eger, bar o nyilvan nem bogar).

Aztan volt szerencsem osszefutni alberletben csotannyal is, azota mar semmitol se felek es undorodom jobban, mint ezektol a dogoktol. Fuj 🥲

2021. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Hármas vagyok, kihagytam a szúnyogot és a legyet, pedig ez a kettő az ami mindenkinél 100% elő szokott fordulni bent :D
2021. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
bikapók
2021. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Nemrég katica-invázió volt. Meg néha betéved egy-egy légy. Van szúnyoghálónk, úgyhogy szerencsére elég ritka. Volt hangya-gondunk is. :D

Meg pókjaink vannak, ők ugyan nem rovarok, de talán releváns lehet.

2021. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Angliaban tobbszor is a false widdow nevu pokkal a haloszobamban. Egyik jo par centi nagysagu volt
2021. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
A szülői házunk vàlyogból készült és ott még régen találkoztam a szobámban halottbűzű bogárral, nem volt kellemes élmény. 😄 ezen kívül a szokásosak..
2021. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
shai hulúddal
2021. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!