Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy üssek le egy poloskát,...

Hogy üssek le egy poloskát, ha rettegek tőle?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon :(((

2021. dec. 20. 16:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
54%

Vegyél egy ilyen poloskapporszívót!


[link]

2021. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem inkább ne csapd le, mert oltári büdös lesz. tegyél rá egy valamit, mondjuk poharat (nyilván elmosod majd), fejjel lefelé, hogy bezárd, alá csúsztatsz egy papírt és kiviszed.
2021. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
66%
Alátartasz egy dunsztos üveget és határozottan megérinted valamivel. Gyorsan rácsavarod a tetőt és utána azt csinálsz vele, amit akarsz. Ha remegős vagy, akkor inkább valamilyen műanyag vödör legyen, hátha elejted.
2021. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%

A kommentelők nem hallottak még bogárfóbiáról? Aki fél az ízeltlábúaktól, annak a poloska a halála; sokkal visszataszítóbb, mint bármilyen más hasonló állat. Irtózatosan mozgatja a kis csápjait, viszonylag nagy testű, -30 fokos fagyot is kibír, nagyon hangos és még repül is. Ráadásul szaga van, ezért nem lehet úgy leütni, mint mondjuk egy csótányt. Én megértem a kérdezőt.


Tekerj le vastagabb papírtörlőt vagy vécépapírt, óvatosan csomagold bele úgy, hogy ne szabaduljon ki, de ne is nyomd véletlenül össze, aztán mehet a vécébe! De inkább húzd le többször, mert van, amelyik tud úszni.


Vannak poloskariasztó spray-k a gazdaboltokban és drogériákban. Aki nagyon irtózik tőlük, annak érdemes szúnyoghálót is felrakatnia azokra az ablakokra, amik gyakran vannak nyitva. Amióta nekünk van szúnyoghálónk, lakáson belül eggyel se találkoztam. Előtte meg mindenhol ott voltak.

2021. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
11%
Első hallásra egy Üvegtigris idézet jutott eszembe: "anyáddal!" :D Legjobb a porzsákos porszívó! Távol vagy tőle, vegyszermentes, nem kell hozzáérni és nem tud kijönni sem.. Elégetheted vagy jókat ugrálhatsz rajta.. ;) Százával lehet őket aprítani az ablakkeretből!!!
2021. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Ne bántsad.
2021. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
2%
Szippantsd fel porszivóval
2021. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
32%
Bántsad! undoritó invaziv kártevő. Senkinek nem fognak hiányozni!
2021. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Városi öleb...
2021. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Igazi dög.
2021. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!