Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nem tudom ki mennyire szokott...

Nem tudom ki mennyire szokott mezítláb sétálni jó időben a fűben, de olyankor nem féltek hogy úgy tapostok el valamit? Esetleg volt e már ilyen valakivel

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már léptem rá darázsra, nem volt valami nagy élmény az biztos!
2021. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
De cipobe is eltaposnam szegenyt ugyanugy veletlen
2021. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol sétálok, pl saját kertben nem félek, egyszer léptem ugyan darázsra de előtte 10 évben semmi sem volt.

Parkok egy részében nem sétálgatnék így mert vannak eldobált üvegek és társai amibe nem akarnék belelépni.

2021. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

én szoktam. a lábad elé kell nézni

az más kérdés, hogy az aszfalton mászkálástól tele lettem vízhólyaggal

2021. dec. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Strandon szoktam, de mindig magam elé nézek.

Szoktam időnként kertben is, de egyszer sikerült rátaposnom egy méhre.

Településen, utcán nem tenném, a kosz, ill. az eldobált dolgok miatt.

2021. dec. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kislány koromban eltapostam egy pici békát. 😅 Azóta nem szívesen mezítlábazok, pedig kertes házban élünk.
2021. dec. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
Aki eltapos egy darázst, azt valószínűleg tálcán kell hazavinni.
2021. dec. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Megint a szokásos, éjszakai láb-és taposófétises. Van egy rakás hasonló kérdése.
2021. dec. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
67%

A lényeg, hogy mindig figyelj oda a lábad elé. Ha sokat jársz mezítláb, előbb-utóbb megedződik a lábad, megkeményedik a talpad, és akkor már kevésbé lesz sérülésveszélyes, ha belelépsz valamibe.

Sajnos én sem járhatok állandóan mezítláb, de azért átlagban napi 40-50 percet szoktam kint is mezítláb lenni (nemcsak nyáron), és már ez is sokat számít. Az ember közérzete sokkal jobb lesz, illetve így is megedződik a lábfej (nem lesz annyira érzékeny a hőmérsékletre és az egyéb külső hatásokra). Talán az üvegszilánkok és a szögek lehetnek a legrosszabbak, olyan helyen húzd fel a cipődet, ahol látod, hogy viszonylag sok a szemét és a hulladék (amiben amúgy sem egészséges mezítláb közlekedni).

2021. dec. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Kutyaszar megvolt, de legalább könnyű volt lemosni.
2021. dec. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!