Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mennyire faj a keresztespok...

Mennyire faj a keresztespok csipese? Milyen modszerrel tudom tavoltartani oket?

Figyelt kérdés

Sajnos rettegek a pokoktol, de bantani sem szoktam oket es mast sem kerek meg ra. Probalom oket elkerulni.


Meg korai, de muszaj valamilyen megoldast talalnom. Videken lakunk,van egy hatalmas udvarunk sok-sok faval es egy nagy teraszunk. A gond ott kezdodik, hogy nyaron kb. minden fel meter utan meg kell allnom,hogy meggyozodjek nincs-e vetlenul egy keresztespok a fejem elott. Mar szamtalanszor volt ra pelda, hogy par centi hijjan majdnem nekimentem. Egyszeruen mindenhol ott vannak, de foleg a teraszon lognak minden iranybol! A bicajomat is at kell ellenoriznem, mert azt is napi rendszeresseggel beszovi 1-2 keresztes! A legtobbjuk ilyen mogyoroszem nagysagu potrohhal rendelkezik, tehat nemolyan ici pici cuki pokocskak!

Tudom,hogy hasznosak es tenyleg nem szoktam oket bantani, de majustol szeptember vegeig tiszta kinlodas az egesz udvaron toltott idom.

Nincs valamilyen noveny, amit nem kedvelnek? Merget nem akarok hasznalni. Altalaban megkerem a tesomat (ha nagyon utban van a pok), hogy tegye at a szomszedhoz, de ot sem birom percenkent ugraltatni.

Valami tipp? 😔🕷️🕸️😲😭

Ui: pszichologust ne irjon senki, mert a felelem lekuzdese eseten sem szeretnek nekimenni a haloknak stb



#keresztespok
2022. jan. 25. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk így megértelek... nekem emberfóbiám van.


Nem tudok olyan virágról/növényről amitől eltűnnének a keresztesek...

2022. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Tud marni. (De attól még nem veszélyes)

Egy nagyon kicsi gennyes dudor lett a helyén, ami pár óra múlva el is tűnt. Kicsit viszket meg ég, de nem vészes egyáltalán.

2022. aug. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!