Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi csipkedi a lábam esténként?

Mi csipkedi a lábam esténként?

Figyelt kérdés
Amikor aludnék el akkor. De csak akkor. Lecsukom a szemem, és nem vagyok képes elaludni mert rá fél percre a térdemtől lefele random pontokon hirtelen mintha megcsípne valami. De ha oda vakuzok nincsen ott semmi. Nagyon zavar mert nem tudok aludni tőle és 3kor kelnem kell dolgozni.

2022. márc. 30. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos hogy valami csípés. Nekem allergiakor is volt ilyen.
2022. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok allergiás semmire.

Most olvastam hogy ha térdtől lefelé akkor bolha. De a bolhát szabad szemmel is látnám és állatom nincs és nem is volt

2022. márc. 30. 21:59
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet idegi alapú. Magne b6ot szedj.
2022. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem rovar lesz. Ideg, vagy vérkeringési zavar.
2022. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4%

Tegnap behozott a kutyám a kertből 1 bolhát, valószínűleg sündisznótól. (előtte 1,5 hónapig nem voltunk itt)


Vizbefojtottam.

2022. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
lehet szúnyog is, vagy ágyi poloska. stb sok kisebb bogár van
2022. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De nem mindig van ez. Egy ideje nem volt, most pár napja újra elkezdődött. (2-3)

Az hogy idegi dolog azt viszont nem tudom. Észrevenném magamon ha valami lenne nem oké :/

2022. márc. 30. 22:20
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha valami nem lenne oké**
2022. márc. 30. 22:20
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Csípésnyomot nem látsz a lábadon?

Esetleg nem morzsás a lepedő? Az okozhat hasonló érzést, nekem a gyerekek egyszer az ágyban ettek (nem tudtam róla), utána szépen beágyazták az apró morzsákat, este pedig vakaróztam egy csomót, mire rájöttem a turpisságra.

2022. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nincsen csípésnyom sem. Csak egy pillanatra érzem az ingert mintha valami pici dolog belémharapna egyet és ezáltal ugye hirtelen megrándítom a lábam. Próbálom tűrtőztetni magam hogy ne kapkodjam a lábam jobbra balra ilyenkor, de egy idő után nem megy.

És emiatt nem tudok aludni.

A holnapi napomat már el is engedtem.

De csak a lábfejemen meg néha a bokám.

2022. márc. 30. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!