Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Esténként fekete hosszukás...

Esténként fekete hosszukás bogarak jelennek meg a hazunkban, vajon mi ez?

Figyelt kérdés
Este ha kimegyek felkapcsolom a villanyt, mindig a labamnal van egy ilyen rovar gyorsan maszik ha el akarom taposni fekete színű! Nem hinnem hogy csotany lenne mert minden oldalt mar atneztem az interneten es ha az lenne akkor tobb lenne belole nem csak 1-2 !!??

2019. júl. 9. 22:49
 1/6 anonim válasza:

Pedig valószínű az.

Kezdetben nincs olyan sok. Lehet simán 1-2 is. Szerintem gyorsan takaríttasátok el őket, mert gyorsan elszaporodnak.

2019. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lisztbogár
2019. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csótány és nem listbogár, most nem jut eszembe a nevük, de ártalmatlanok.
2019. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a hivatalos nevét, de mikor gyerek voltam azzal ijjesztgettek, hogy az fülbemászó bogár.

Fogalmam sincs azóta se, hogy az mit csinál velem vagy minek van, de papuccsal oda kell vágni egyet, ha hívatlankodik.

2019. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha leöntöd tejjel akkor minden bogár félni fog és nem fognak bemenni.
2019. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk is voltak éjszakánként de mostanra eltüntek az egész szobában a falak mentén a padlót ROVATOX Extrával szortam be sima kis boltban vettem fekete műanyag dobozban kaphato olyasmi mint ha hintőport szórnék.

Nekünk az vált be azóta nincsennek ilyen bogarak.

2019. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!