Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lakásban mi csipkedhet 3-4...

Lakásban mi csipkedhet 3-4 naponta,ami nem ágyi poloska?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bolha, pók.
2022. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bolha, szúnyog (bár nekik még nem jött el az idejük szerencsére), pók
2022. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már szúnyogot is láttam, sajnos.
2022. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen csak a bolha meg a poloska csipked. A pók persze megcsíphet,ha mondjuk az ágyadba téved és ráfordulsz,de nem fog módszeresen 3-4 naponta szétcsípni.

A bolha jellemzően boka körül csíp , az ágyi poloska az meg tudtommal egy sorban többet,lábszáron,vádlin,törzsön.

2022. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy csípés? Van nyoma? Az alapján könnyebb lenne. Ha nincs nyom, akkor meg az erek, illetve az ideg csinál hasonlót.
2022. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok.

Most jutott eszembe, esetleg hangya? Nekem volt egy napom amikor előbűjtak valahonnan és megcsipkedtek. Aztán kiírtottam őket, szóval 1napig laktak velem;)

#3-as remélem én nyárig nem látok mert a nyarat se tudom hogy fogom kibírni😂😭

2022. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan biztos, hogy nem Polosék motyóztak be?
2022. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ágyi poloska volt sajnos 1 éve,de több hónapja írtások óta egyet sem láttam,a csípések száma nem növekszik,azt mondja mindenki el kellett volna szaporodnia annyira,hogy több lenne.

Bolha biztos nem.Csípés szerű van rajtam 1-2 helyen pár naponta,de ezelőtt is érzékeny bőröm volt,kb mindentől "kipattogott"..szóval nem tudom.A kiütések is viszkethetnek,bár nem hiszem hogy több napig.

De azt mondják ez már pszichés.De csípés szerűt hogy okoz a psziché?

2022. ápr. 3. 09:42
 9/11 Leveltetu ***** válasza:
54%

Pszihoszomatikus modon okozhat egy pszihologiai problema egy fizikalis megnyilvanulast, jelen esetben csipes nyomokat...

Roviden... bebeszeled magadnak, hogy valami csipked...majd megjelennek rajtad a csipes nyomok...nagyjabol ugyanott nagyjabol ugyanakkor es nagyjabol ugyanannyi, ami aztan valtozik es mikor hova kepszeled a csipest ott fog megjellenni kovetkezoleg.


Ha stresszes a munkahelyed...ideje valtani..

2022. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Huuh..köszönöm,így még senki nem írta le.Ez nagyon "szakszerűen" hangzott.Ilyesmi a foglalkozásod,vagy te is voltál hasonló szituban?

Erre voltam kiváncsi egyébként,hogy a psziché képes-e egy csípést "eredményezni",ami tényleg olyan,mint ennek a dögnek,hogy csak nehezen múlik,sokáig marad a nyoma.

Akkor tényleg megnyugodhatok,hogy vége ennek a rémálomnak?

2022. ápr. 4. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!