Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van egy nagyon nagy lodarazs...

Van egy nagyon nagy lodarazs az erkelyemen, hogyan uldozzem ki?

Figyelt kérdés
Csukott erkélyem van, 2 ablakkal. A rohadék ott lebzsel délutan óta. Eddig hagytam hátha elszáll, de esze ágában sincs elmenni. Csak uldogel az ablak sarkában, tisztogatja magát stb. Probáltam leütni de nem sikerült. Iszonyatosan félek tole, mert allergiás vagyok a darázs csípésre. Attol félek hogy úgymond megtámad. Szelloztetni se tudok miatta, attol félek bejön. Mit csináljak? Szerintetek reggelre elmegy?

2022. ápr. 14. 22:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem fog reggelre elmenni hacsak nem nyitva hagysz nagy felületen ablakot de akkor is csak világosban, de mi van ha BEjön mégegy?


Esetleg próbáld meg agyonnyomni!


Lapos aljú nescafes üveg vagy borosüveg. Lapos legyen azt nézd meg!


Senkit nem tudsz megkérni hogy dobja ki vagy nyírja ki?

2022. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
9%
Szólj rá ha nem működik fizesd le mézzel!!
2022. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Bárcsak így működne. Aludni se tudok miatta, mivel az erkélyen van a kiteregetett ruhám, és attól félek hogy oda bebújik majd.
2022. ápr. 14. 22:58
 4/33 A kérdező kommentje:
És próbáltam már leütni, de az ablak legfelső sarkában van, és alacsony is vagyok, meg pocsékul célzok. 😭
2022. ápr. 14. 22:59
 5/33 anonim ***** válasza:
88%

Én az elmenetelben nem nagyon bíznék. Mi van, ha úgy látod, hogy elment, és csak meghúzta magát valahol?


Ha nem tudsz megkérni senkit, hogy távolítsa el, öltözz fel alaposan (vastag kabát, vastag gatya, sapka stb.), és egy jókora törölközővel, ronggyal vagy egyéb dologgal suhints oda neki, aztán ha leesett, taposd is meg. Vagy ha van rovarirtód szpréd, használd azt.


Én jó pár éve beszereztem egy teniszütő alakú elektromos légycsapót, és ha jól emlékszem, volt, hogy lódarázs ellen vetettük be. Érdemes beszerezni egyet (lehetőleg olyat, ami közvetlenül tölthető hálózatról, hogy ne kelljen folyton bíbelődni az akkucserével).

2022. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Fújd le raid rovarirtóval. Ugy tudom van habos változatavis az jobb mert rajta marad és biztos megdöglik . De mivel ló méretű, biztos lóadag kell neki.
2022. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Na ez meg parabb. Nekiment az ablaknak. A foldon volt egy kis ideig. Most meg eltunt a ruhak kozott.
2022. ápr. 14. 23:08
 8/33 A kérdező kommentje:
Eskuszom felgyujtom ezt az erkélyt.
2022. ápr. 14. 23:09
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a földön volt, akkor kellett volna kinyiffantani.


Ruhákkal neccesebb ügy....

2022. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Na jelentem, egyik kedves szomszédom kinyírta nekem. Égett a pofám rendesen, de muszáj volt. Holnap viszek neki sütit.😌
2022. ápr. 14. 23:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!