Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Megoldás légygond ellen?

Megoldás légygond ellen?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom, manzárd tetős lakás és a főbérlőm nem rakatott szitát az ablakra, erre az fajtára nem is lehet úgy tudom, tetőablak és félig befelé félig kifelé nyílik. Nem is volt vele eddig gond, de most, hogy kimelegedett az idő tele vagyunk legyekkel, befújtuk őket, szinte minden nap, olyankor zárva az ablak s el is pusztulnak, de ahogy szellőztetek kicsit rögtön tele leszünk megint. Mit tudnék tenni ellenük?

2022. jún. 15. 13:10
 1/3 anonim válasza:
100%
Amíg nekem nem volt egyzerűen nem nyitottam ablakot csak nagyon rövid időre, és addig is "őrt álltam" az ablak mellett és elijesztettem a legyeket ha beakartak jönni. Este hagytam nyitva szellőzni, akkor nincsenek legyek, de akkor is kevés vagy zéró fény mellett különben legyek helyett a molylepkék fognak boldogítani. Ezek mellett ajánlom a légyfogót, sokat tud segíteni.
2022. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ragacsos légypapír! Többnyire kínai boltokban kapható.
2022. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!