Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hangyainvázió ellen van...

Hangyainvázió ellen van valami humánus megoldás?

Figyelt kérdés

Elleptek a hangyák, és még a falon át is jönnek.

Nem akarok rovarirtó szert, mert minden életet tisztelek, de ez már tarthatatlan. Lehet valami emberségegges módszerrel elűzni őket??



2016. máj. 23. 16:54
 1/8 A kérdező kommentje:

emberséges *

Bocsánat, nem jó a billentyűzetem...

2016. máj. 23. 16:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmúlik az esős idő, a hangyák is visszahúzódnak a föld alá.
2016. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... Sajnos egy ideje, jó időben- rossz időben mindig jönnek. Figyelek mindenre, ami vonzza őket, morzsa nincs a földön, élelmiszer elzárva, stb...

Fogalmam sincs mi lehet az oka, de bántani / megölni nem akarom őket, csak azt sem szeretném, ha még a hálószobámon is hangyákkal kéne osztoznom :(

2016. máj. 23. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Márpedig muszáj irtanod őket, ha nem akarsz mindenhol hangyákat. Én is összeszedek 1-1 magányos példányt és kirakom, de van az a szint, hogy már nem érdekel. Van kint hangyaméreg, sütőpor, szódabikarbóna, fújom is őket és még így is özönlenek.
2016. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem akarom bántani Őket. Agymenés nálam, hogy élőlénynek nem veszem el az életét. Lehet, sokan hülyének néznek, de nincs valami füstölő, vagy nem mérgező valami, ami nem öli meg őket?
2016. máj. 25. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Hú de le leszek pontozva ezért, de...


Ha annyira tiszteled az életüket, akkor ne vond meg tőlük a biztonságot és az élelmet, amit a lakásod nyújt.


Az egész házat nem tudod befüstölőzni. Használhatsz "egészséges" szereket ami taszítja őket (pl. ecet?) de nem fogsz sokra menni vele.

2016. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 elwera ***** válasza:

A májkrémet imádják. Azzal csalogasd őket ki a lakásból.


Én múltkor ottfelejtettem az asztalon egy félbehagyott májkrémet, pár óra múlva tele volt hangyákkal. Hamar megtalálták. Aztán én így a hangyákkal együtt kivágtam a kukába az egészet.

2016. máj. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ugye még nincs gyereked? :-) Majd utána tuti irtani fogod őket. Gondolom, a szúnyogot sem csapod le soha. Majd az is megváltozik. :-)
2016. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!