Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A hangyák honnan jönnek?...

A hangyák honnan jönnek? Folyamatosan jönnek be kintről, vagy benn van valami búvóhelyük?

Figyelt kérdés
Rengetegen vannak a konyhában, és nagyon bosszantóak, hogy állandóan ott mászkálnak az asztalon, amikor eszek! Na meg az, hogy egy pohár szörpöt se lehet 1 percre se otthagyni, mert tömegestől mennek bele a pohárba, aztán önthetem/moshatom ki, meg még számtalan dologgal bosszantanak! Már rengeteget agyon nyomtam, meg belemostam rengeteget a lefolyóba is, de még mindig jönnek ezerrel. Honnan a fenéből teremnek ott? Lehetséges, hogyha mindig megölöm őket, egyszer csak elfogynak? Vagy folymatosan jön be a házba az újabb kolónia? Honnan jönnek ezek, és hogyan lehetne kiirtani őket, legalább a konyhából (mert néha máshol is látom őket a házban)? Tényleg nagyon bosszantanak, volt, hogy nem is tudtam miattuk az asztalnál enni, annyian voltak, és hiába söpörtem le őket, jöttek folymatosan!

2022. jún. 29. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
kajára mennek. emg most a folyadékra is.
2022. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk felújítják a játszóteret azért vannak. Valószínűleg hangyabolyt bolygattak meg. Nagyobb fekete hangyák. Tavaly nagy invázió volt. Én teaolajos vízzel mosogattam a padlót.


Az olíva olajam úgy körbe vették mintha mekkaba érkezett hódolók lennének. A levendula olajam is imádták.


Mindent el kellett pakolni előlük.


Mostanában csak a fürdőszobába jampiznak szerencsére. Némelyik úgy bandizsi dzsampingolt a vízbe mintha parti buli lett volna. :D Nem mellesleg kompnak is néztek, mivel a fürdővízből úgy kellett kihorgásznom egy párat.


Eddig csak vörös hangyáink voltak hébe-hóba.


Amit tehetsz, hogy elpakolod a kaját előlük. Illetve én a kenyértartót fahéjas vízzel átmostam, és szegfűszeget tettem a kenyértartóra úgy, hogy az illatanyag is illatozzon.


Ezt naponta x-szer kellett alkalmazni.

2022. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

*bungee jumpingolt


:D

2022. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Ja ás csak random vékonyan fahéjjal is bevontam a kenyértartó tálca részét.
2022. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

* Ja és csak random vékonyan fahéjjal is bevontam a kenyértartó tálca részét.


Bocsánat a tipoért.

2022. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Illetve a pókjaink is dolgoztak. Van egy két zugpók a lakásban, hasznosak mert segítenek. Tavaly rengeteg hangyát gyűjtöttek be. Albérleti díjat ledolgozták. :D
2022. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos nem tudok érdemben hozzászólni, de a kettes válaszoló válaszán hangosan felröhögtem :D Köszi! :D
2022. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
marha vicces.. neked játék ők szopnak az aszály miatt.
2022. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

7 örülök neki, hogy jókedvet okozott a poénosan felfogott beszámolóm. :D Inkább poénosan fogtam fel már egy idő után, de eleinte nem volt vicces. Volt olyan hangya ami víz alatt is lazán jampizva sétált. Még nem láttam olyat.


De szerencsére az álkaszás pókjaink és a zugpókjaink is bevetették magukat mivel nekik habzsi dőzsi volt.

2022. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
8-as pl. nálunk az udvart feltúrták, ergo nem az aszály miatt jöttek. De hidd el nem volt vicces mikor az újonnan megvett pogit elkészítettem és kezdtem volna vacsorázni mikor tudomásul kellett vennem, hogy ellepték a hangyák. Ki kellett dobnom. Nem vicces ez amugy, a vastag zacsin is átküzdötték magukat.
2022. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!